Przejdź do treści
Як громадянин України, тепер ви можете працювати в Бельгії без обмежень. Перевірте наші робочі місця!!

IMPACT- Twój zaufany partner

IMPACT jest agencją pracy z silnymi wartościami, które stanowią wyznacznik dla naszych pracowników wewnętrznych we wszystkich kontaktach z kandydatami i pracodawcami. Dzięki tym wartościom zapewniamy najwyższą jakość usług i dbamy o zadowolenie zarówno  naszych pracowników jak i klientów.

Nasze filary:

  • Jakość

Jakość przez duże J. Stanowi ona jeden z najważniejszych filarów w świadczeniu przez nas usług. Wymaga ona dokładnego wsłuchania się w potrzeby klienta. I to właśnie robimy. Tylko wtedy jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi rozwiązanie, które w pełni spełni jego oczekiwania. W ten sposób naszym klientom zapewniamy rozwój, a naszym pracownikom satysfakcjonującą pracę.

  • Fachowa wiedza

Dzięki wiedzy specjalistycznej i doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzać procesy rekrutacyjne na najwyższym poziomie. Nasi rekruterzy znają branże,  w których poszukują pracowników. To, w połączeniu ze zrozumieniem Twoich potrzeb oraz dbałością o szczegóły, pozwala zaoferować Tobie interesującą pracę.

  • Sukces

IMPACT jest ambitną firmą i nie boi się żadnych wyzwań. Nasz zespół dąży do sukcesu i dokłada ku temu wszelkich starań. Nie chcemy być największą, chcemy być najlepszą agencją pracy. Jesteśmy zadowoleni dopiero wtedy, kiedy Ty jesteś zadowolony. Jesteśmy i zawsze będziemy dumni z naszej pracy i marki.

  • Przewodnictwo

Jako specjalistyczna agencja pracy doskonale wiemy jak znaleźć Ci najlepszą ofertę. Z uwagi na to, że prowadzimy działalność za granicą zapewniamy Ci wsparcie na każdym etapie pracy. Budujemy długoterminową relację dzięki naszemu indywidualnemu podejściu. Takie wzajemne zrozumienie jest solidną podstawą do utrzymywania owocnej współpracy.

  • Pasja

Nasi rekruterzy codziennie wykonują swoją pracę z dużym zapałem i zaangażowaniem. Ich pasją jest praca z ludźmi, w międzynarodowym otoczeniu poważnych firm, specjalistów. Niezależnie od Twojej specjalizacji nasz zespół jest gotowy, żeby ci pomóc.

  • Bezpośredniość

W IMPACT opowiadamy się za bezpośrednią komunikacją: my tak czynimy i oczekujemy tego od naszych kandydatów i pracowników.  Tylko taka forma dialogu prowadzi do nieustannego budowania wzajemnego zaufania.

  • Różnorodność i Szacunek

Każdy jest inny. W IMPACT doskonale to rozumiemy i okazujemy ogromny szacunek wobec indywidualności każdej osoby, z którą współpracujemy. Według nas różnice są siłą i najlepszą okazją do uczenia się od siebie nawzajem.

Jeżeli chcesz współpracować ze specjalistą w zakresie pośrednictwa pracy z silnymi wartościami, skontaktuj się z nami.

Nie znalazłeś(aś) odpowiedniej oferty?

Wyślij otwartą aplikację