Przejdź do treści
Aktualizacja Korona Wirus : IMPACT jest zawsze z Tobą! Naciśnij tutaj, aby zdobyć więcej informacji.

Korona wirus - Aktualizacja czerwiec 2020

Drodzy pracownicy tymczasowi, kandydaci, klienci,

Pandemia koronawirusa podąża w bardzo negatywnym kierunku. Belgijskie władze podjęły decyzję o lockdownie w Belgii. Zasady są niezbędne, aby powstrzymać rosnącą presję na szpitale i odwrócić krzywą infekcji tak szybko i drastycznie, jak to możliwe.

Po pierwszym lockdownie w marcu, Belgia mogła z powodzeniem stopniowo odmrażać gospodarkę. Firmy krok po kroku wznawiały swoją działalność. Nasze biuro IMPACT zostało ponownie otwarte, aby pomóc Ci znaleźć dobrą pracę!

Niestety w tej chwili musimy ponownie zamknąć nasze biuro. Nadal odpowiadamy na wszystkie pytania telefonicznie, pocztą lub wideo.

Chcielibyśmy również Cię uspokoić: chociaż Belgia jest obecnie w środku lockdownu, to nadal wiele przedsiębiorstw z branży budowlanej i technicznej kontynuuje swoją działalność. Ty także możesz znaleźć wiele interesujących ofert pracy na naszej stronie internetowej. Innymi słowy: nie wahaj się aplikować do nas.

Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy I z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Nic nie będzie ważniejsze niż nasze zdrowie!

Czy masz jakieś inne pytania?

IMPACT jest do Twojej dyspozycji:

Pozostańmy w kontakcie. Jak być czujnym w międzyczasie? 

 

Nie znalazłeś(aś) odpowiedniej oferty?

Wyślij otwartą aplikację