Przejdź do treści
Як громадянин України, тепер ви можете працювати в Бельгії без обмежень. Перевірте наші робочі місця!!

Nasza polityka

Belgijskie firmy stale poszukują specjalistów w zakresie techniki i budownictwa, których coraz trudniej znaleźć na rynku lokalnym. IMPACT szuka wtedy kandydatów poza granicami Belgii, m.in. w Polsce, po to, aby znaleźć idealnego kandydata na dane stanowisko.

W jaki sposób działamy?

Po otrzymaniu od naszych belgijskich partnerów nowej oferty pracy, rozpoczynamy poszukiwania odpowiedniego kandydata poprzez naszą rozbudowaną sieć rekrutacyjną.

Znalezieni przez nas kandydaci są weryfikowani, przedstawiani naszym partnerom w IMPACT, a następnie klientom w Belgii. Jeśli kandydat kwalifikuje się na określone stanowisko, kolejnym etapem rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna (osobiście w firmie, telefonicznie lub za pośrednictwem komunikatora Skype/Messenger/WhatsApp), wynikiem której jest podpisanie umowy.

Korzyści płynące z pracy w Belgii

Po rozpoczęciu pracy w Belgii otrzymujesz belgijskie wynagrodzenie powiększone o dodatek urlopowy i premię na koniec roku (w zależności od liczby przepracowanych dni). Odprowadzane są również składki emerytalne. Jeśli masz dzieci, masz także prawo do pobierania na nie zasiłku. Możesz mieć pewność, że Twoje wynagrodzenie będzie co tydzień przekazywane na Twoje konto.

Zapewniamy również zakwaterowanie o dobrym standardzie oraz wszelkie doradztwo dotyczące zatrudnienia i pobytu w Belgii.

Twój rekruter z IMPACT:

  • jest Twoim pierwszym kontaktem w Belgii;
  • wyjaśnia ci Twoje prawa i obowiązki wynikające z tytułu zatrudnienia;
  • analizuje z Tobą Twoją umowę;
  • zaznajamia Cię z przepisami BHP;
  • jedzie z Tobą do miejsca zamieszkania;
  • pomaga Ci w uzyskaniu ubezpieczenia zdrowotnego i zasiłku na dziecko;
  • dba o poprawną rejestrację w gminie, w której mieszkasz;
  • odpowiada na wszelkie Twoje pytania;

Innymi słowy, robimy wszystko, aby rozpoczęcie przez Ciebie pracy w Belgii przebiegało tak sprawnie, jak to tylko możliwe! Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Belgii, Skontaktuj się z nami!

Nie znalazłeś(aś) odpowiedniej oferty?

Wyślij otwartą aplikację