Przejdź do treści
Як громадянин України, тепер ви можете працювати в Бельгії без обмежень. Перевірте наші робочі місця!!

Technik Utrzymania Ruchu-przemysł gumowy( Belgia-Kluisbergen) wśród Kluisbergen 9690 2022-07-05 IMPACT Impact logo

Belgia

129 km

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, znanej na całym świecie belgijsjkiej firmy wytwarzającej elementy gumowe, szukamy doświadczonego technika utrzymania ruchu, czyli osoby zajmującej się naprawami maszyn oraz ich konserwacją.Firma posiada nowe maszyny produkcyjne jak i nowoczesną siedzibę.

Obowiązki:

  • Ogólne utrzymanie maszyn: wtryskarki i wytłaczarki, prasy, mieszalnik
  • Stała współpraca z kierownikiem i współpracownikami
  • Profilaktyczna konserwacja maszyn,a także bieżące naprawy min.ustawianie form, regulacje maszyn, czyszczenie i oliwienie/smarowanie maszyn ,regulacja pras(oprócz napraw mechanicznych również naprawy z zakresu elektryczności, pneumatyki i hydrauliki)

Profil

  • Znajomość mechaniki, elektryczności, pneumatyki i hydrauliki
  • Dobry angielski
  • Ręce na mentalności
  • Chętni do pracy w podanym sektorze (gumowy/tworzywa szcztuczne)

Oferta

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Zarobki: 16-18 euro brutto/godzinę ( w zależności od doświadczenia)
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów
Nie masz pod ręką swojego CV? Nie ma problemu! Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i aplikuj, kiedy chcesz.
* Pola wymagane

Ogólne informacje

Miejsce
Belgia
Polu pracy
Zawody Techniczne
Referentie
17723
  • 1 of 0