Przejdź do treści

Monter/spawacz/ślusarz-naprawy przyczep i cystern wśród Bree-Belgia 3960 2019-06-08 IMPACT

Belgia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się sprzedażą cystern, przyczep itp. poszukujemy osób do serwisu takiego sprzętu.

Obowiązki:

  • Naprawy przyczep paliwowych i silosowych, cystern,
    kontenerów, przyczep platformowych
  • Wymiana uszkodzonych elementów, takich jak systemy mocowania, pompy, rury,
    ramy, osie itp.
  • Prace spawalnicze MIG / MAG, TIG
  • Wymiana izolacji w zbiornikach
  • Obróbka metali, szlifowanie, praca z palnikiem
  • Okresowa konserwacja
  • Czyszczenie pojazdu
  • Praca samodzielna

Profil

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności w zakresie napraw hydraulicznych i mechanicznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Zdolność do pracy samodzielnej
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Chęć pracy długoterminowej
  • Własny samochód na wyjazd
  • Prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem

Oferta

  • 14.45 Euro brutto na godzinę + 7 Euro dziennie kupon żywnościowy
  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Ogólne informacje

Miejsce
Belgia
Polu pracy
Zawody Techniczne
  • 1 of 0