Przejdź do treści
Aktualizacja Korona Wirus : IMPACT jest zawsze z Tobą! Naciśnij tutaj, aby zdobyć więcej informacji.

Frezer Programista CNC Heidenhain, Belgia - O-L-V Waver wśród Belgia - O-L-Vrouw-Waver 2861 2021-04-21 IMPACT Impact logo

Belgia

55 km

Opis stanowiska

Dla naszego belgijskiego klienta, poszukujemy doświadczonego frezera CNC.

Obowiązki:

  • Praca z frezarkami 5 cio osiowymi (3+2) z Heidenhainem
  • Obróbka stali zwykłej, nierdzewnej i aluminium

Profil

Wymagania:

  • Stabilne doświadczenie w programowaniu i obsłudze frezarek CNC potwierdzone referencjami
  • Doświadczenie w pracy z maszynami 5 osiowymi (3+2)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w produkcji jednostkowej

Oferta

    Oferujemy:

    • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
    • Min. 15 euro /godzine brutto
    • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
    • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
    • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
    • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
    • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
    • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
    • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

    Nie masz pod ręką swojego CV? Nie ma problemu! Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i aplikuj, kiedy chcesz.
    * Pola wymagane

    Ogólne informacje

    Miejsce
    Belgia
    Polu pracy
    Zawody Techniczne
    Referentie
    9196
    • 1 of 0